Naši partneři - projekt Roman

Odkazy umístěné na této stránce byly získány výměnou a nemusí být v přímém spojení se společností Plynoservis Jílek. Pokud máte zájem o výměnu i Vy, napište na adresu lubos(zavináč)lumal.cz.

Projekt Roman

Katalog sportů

SportCentral je Sportovní katalog pro všechny aktivní lidi v České republice. Součástí tohoto sportovního portálu je rozsáhlá databáze zařízení, kde si můžete jít zacvičit aerobic, zumbu, pilates nebo bosu. Najdete v něm tenisové kurty, haly na fotbal nebo floorball, tělocvičny na basketbal, atd. Hledáte-li svoje oblíbené fitness centrum nebo posilovnu, SportCentral vám určitě dodá potřebné informace. Pro ty, kteří si chtějí přečíst něco o tomto webu, je připravený sportovní blog. Na něm tvůrci popisují, jaké další funkce se vyvíjí, jaké mají pro sportovce soutěže, nebo dávají tipy, kam je dobré za sportem zajít.


Global Management Challenge

Business soutěží GMC se zabývá server o Global Management Challenge, na kterém se dočtete postřehy účastníků, komentáře k finálovým kolům, jak GMC probíhá, atd. Napsána byla týmem, který v roce 2011 dosáhl neuvěřitelného vítězství v ČR a následně v čínském Macau. Stránka má i svoji anglickou variantu o Global Management Challenge pro celý svět. Za pozornost stojí např. srovnání GMC se skutečným businessem, které ukazuje, v čem může být takové řízení virtuální firmy prospěšné. A pokud se GMC aktivně účastníte, nelze než doporučit další tipy a strategie týkající se Global Management Challenge - tj. GMCHelper. Na něm jsou k dostání různé produkty úspěšného týmu z ročníku 2010/2011 z Macau - reporty, analýzy, manuál a strategie. Nejefektivnější je přečíst si tipy zdarma a dále zakoupit reporty a manuál. K tipům je možné se přihlásit a nechat si je automaticky zasílat. Mezi nedávné úspěchy portálu patří například to, že "vychoval" vítěze v Portugalsku a probíhá i intenzivní spolupráce s dalšími zeměmi - Global Management Challenge Poland v polském jazyce a Global Management Challenge France ve francouzštině. A pokud vás soutěžení v počítači omrzí, stále se můžete vrátit ke sportu a navšítiv katalog, o kterém píšeme výše.


Přednášky a seminárky

Pro všechny, které zajímá ekonomie, management nebo finance je dobrým zdrojem informací Univerzita online. Portál je neustále aktualizován o další a další články a našel si už svojé stálé místo na internetu. Na jednom místě zde můžete najít online přednášky vytvářené studenty ekonomické fakulty Západočeské univerzity v Plzni. Přednášky se týkají podnikové ekonomiky, práva, kvantitativních metod a matematiky, nebo také marketingu a účetnictví. Vybere si opravdu každý.


RomanSterly.com je web, kde můžete najít zajímavé články o cestování, seminární práce online nebo akcie. Blog je nestuále dopisován a je plný aktuálních témat, ze kterých si vybere každý. Jeho autor je rovněž vítězem České republiky v mezinárodní soutěži ve strategickém managementu Global Management Challenge ČR.

Servis plynových i elektrických spotřebičů OBJEDNÁVEJTE na 602 23 40 40

Nabídka spotřebičů:

 

Sporáky >>

Mora, Gorenje, Electrolux a další…

Poskytujeme SLEVU 10%

 
 

Vestavěné spotřebiče >>

Mora, Gorenje, Electrolux a další…

Poskytujeme SLEVU 15%

 
 

Průtokové ohřívače >>

Mora Top, Junkers, Kvart a další…

Poskytujeme SLEVU až 15%

 
 

Plynové kotle >>

Mora Top, Junkers, Vaillant, Ariston, Protherm a další…

Poskytujeme SLEVU až 25%

 
 

Plynová topidla >>

Mora, Karma Č. Brod, VAF Kvart a další…

Poskytujeme SLEVU 10%

 
 

Elektrické boilery >>

Tatramat, Dražice, AEG a další…

Poskytujeme SLEVU 10%

 
 

Elektrická akumulační topidla >>

Emko, AEG

Poskytujeme SLEVU až 10%

 
 

Radiátory >>

Rady Korado, Viadrus

Poskytujeme SLEVU až 10%

 

Revize plynu >>

v-maestro.jpg, 2,7kB v-mastercard.jpg, 2,7kB v-visa.jpg, 1,6kB v-vpay.jpg, 7,1kB
slevova_akce.jpg, 14kB

INFORMACE ZDE