Profil společnosti

Firma Jílek byla založena v roce 1990 a je orientována na prodej, dovoz, odvoz, montáže a uvádění do provozu plynových, kombinovaných (plyn./el.) i el. spotřebičů pro domácnost s maximální snahou o komplexsnost poskytovaných služeb. Jedná se o varné tepelné spotřebiče, plynové kotle ústředního a etážového topení, průtokové ohřívače vody, plynová topidla všech druhů, elektrické varné sporáky, vestavné spotřebiče, boilery a akumulační kamna. Dále jsou prováděny revize rozvodů plynu na domovních a bytových rozvodech včetně odstraňování závad, utěsnění rozvodů přípravkem “Pragotěs” apod.

Naše společnost má mandantní smlouvu s Pražskou Plynárenskou na demontáže a zpětné montáže plynoměrů při odstranění závad.

Nedílnou součástí poskytovaných služeb je také provádění smluvního záručního a pozáručního servisu na výrobky tuzemské produkce i vybrané dovážené výrobky.

U záručních oprav jsou pak poskytovány záruční lhůty stanovené výrobci resp. dovozci předmětných zařízení. Jednotliví servisní pracovníci disponují servisními auty, takže jsou operativně schopni zavézt spotřebič a zároveň jej okamžitě zprovoznit. Organizační a dislokační uspořádání je zřejmé z výše uvedených informací.

Snahou Plynoservisu Jílek je poskytovat zákazníkům nejkomplexnější služby v oboru plyn, voda, topení.

Firma provádí kompletní servis, dovoz, odvoz, montáž a uvádění do provozu včetně záručních a pozáručních oprav na spotřebičích od výrobců: Mora, Gamat, Karma Český Brod, Junkers, Euro Gas, AEG, Zanussi, Electrolux, Bosch, Vaillant, Gorenje, Protherm, Tatramat a Ariston (bojlery), Kvart.

Plynoservis Jílek, sro. se sídlem a provozovnou na adrese Zenklova 60, Praha 8 s denním nepřetržitým provozem mezi 8:00 - 16:30 hod (po - čt), resp. 8:00 - 16:00 hod (pá). Dispečink má zde k dispozici 3 telefonní linky. Firma má 20 rozhodných zaměstnanců, disponuje 8 užitkovými vozidly.

Servis plynových i elektrických spotřebičů OBJEDNÁVEJTE na 602 23 40 40

Jsme na Google+

Jsme na Facebooku

Nabídka spotřebičů:

 

Sporáky >>

Mora, Gorenje, Electrolux a další…

Poskytujeme SLEVU 10%

 
 

Vestavěné spotřebiče >>

Mora, Gorenje, Electrolux a další…

Poskytujeme SLEVU 15%

 
 

Průtokové ohřívače >>

Mora Top, Junkers, Kvart a další…

Poskytujeme SLEVU až 15%

 
 

Plynové kotle >>

Mora Top, Junkers, Vaillant, Ariston, Protherm a další…

Poskytujeme SLEVU až 25%

 
 

Plynová topidla >>

Mora, Karma Č. Brod, VAF Kvart a další…

Poskytujeme SLEVU 10%

 
 

Elektrické boilery >>

Tatramat, Dražice, AEG a další…

Poskytujeme SLEVU 10%

 
 

Elektrická akumulační topidla >>

Emko, AEG

Poskytujeme SLEVU až 10%

 
 

Radiátory >>

Rady Korado, Viadrus

Poskytujeme SLEVU až 10%

 

Revize plynu >>

v-maestro.jpg, 2,7kB v-mastercard.jpg, 2,7kB v-visa.jpg, 1,6kB v-vpay.jpg, 7,1kB
slevova_akce.jpg, 14kB

INFORMACE ZDE